رمز خود را فراموش کرده اید ؟

طراحی لوگوی حرفه ای + نمونه لوگوهای طراحی شده

لوگو یا نشان تجاری بخش اصلی و مهم فعالیت هر کسب و کاری است. نشان تجاری در حقیقت ماهیت تصویری مشاغل مختلف هستند که باعث تمایز آنها می شود. اکثر مردم شرکت ها و برندها را با تصویری سازی لوگو در ذهن بیاد می آورند.

 

امروزه لزوم و نیاز به طراحی حرفه ای نشان تجاری شرکتها و محصولات کاملا درک شده و فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل و شرکت های جدید در تلاش هستند با استفاده از تجربیات شرکت های تبلیغاتی و هنرمندان این عرضه مهمترین بخش حرفه خود را به بهترین و کاملترین شکل ممکن انجام دهند. یک نشان تجاری قوی کمک بسیاری در نمایش شخصیت قوی و حرفه ای یک مجموعه و یا محصول می کند که نتیجه و تاثیر آن در هدف نهایی، یعنی فروش محصول و یا خدمات است.

لوگوهای طراحی شده توسط استودیو مانی

طراحی لوگوی حرفه ای + نمونه لوگوهای طراحی شده

نقش لوگو در برندسازی و توسعه کسب و کارها

لوگو یا نشان تجاری یکی از نیازهای مهم هر کسب و کاری است. جامعه و بازار کسب و کار، شرکت ها و محصولات مختلف را با کمک لوگو که بخش مهم هویت بصری آنهاست شناسایی می کنند. طراحی لوگو هر چه حرفه ای تر انجام شود تاثیرگذاری بیشتری بروی مخاطب هدف خواهد داشت. شرکت هایی که بدون داشتن لوگو یا با استفاده از یک لوگوی ضعیف مشغول به فعالیت هستند ماهیت غیرقابل اعتمادی از خود نشان می دهند. امروزه بدون برخورداری از یک نشان تجاری حرفه ای نمی توان فعالیت موفقی در بازار تجارت داشت، چرا که لوگوی تجاری کاربردهای مختلف و متعددی در فعالیت شرکت ها و مشاغل کوچک تا بزرگ دارند.

 

کاربردهای لوگو یا نشان تجاری

کاربردهای نشان تجاری در فعالیت کسب و کارها بسیار متعدد و مختلف است. طراحی اقلام اداری، طراحی بسته بندی، طراحی پوستر، کاتالوگ، بیلبورد، وب سایت فقط بخشی از مواردیست که برای تهیه آنها به لوگو نیاز خواهد بود.

بالا