رمز خود را فراموش کرده اید ؟

عکاسی اچ دی آر
عکاسی اچ دی آر یکی از تکنیک های کاربردی و مهم در شرایط نوری پرکنتراست است. در این مطلب سعی کردم آموزش کاملی از این تکنیک کاربردی را به شکلی قابل درک ارائه کنم.
عکاسی از بناهای تاریخی

عکاسی از بناهای تاریخی

عکاسی از بناهای تاریخی که نشان دهنده تمدن و فرهنگ هر کشوری است از سالها قبل اهمیت داشته است. در این مطلب نکات مهم و اصول عکاسی از ابنیه تاریخی شرح داده شده تا بتوانید عکسهایی حرفه ای از این سوژه های ارزشمند ثبت کنید.
عکاس حرفه ای
برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای به علاقه، آموزش اصولی و استمرار در یادگیری نیاز دارید. آموزش هایی که بصورت علمی از سطح پایه شروع شده و تا سطوح حرفه ای ادامه داشته باشد.
عکاسی در ساحل
بی شک عکاسی در ساحل دریا یکی از هیجان انگیزترین تجربه های عکاسی منظره است. طبیعت زیبای سواحل دریا جاذبه ای شگفت انگیز برای ثبت خاطرات اکثر مردم است.
تکنیک های عکاسی
تکنیک های عکاسی متعددی تا به امروز به دنیای هنر عکاسی معرفی شده که هر کدام سوژه و شرایط ویژه خود را دارد. در این مطلب سعی کرده ام تکنیک های مختلف عکاسی را با شرح کامل معرفی و آموزش بدهم.
عکاسی آسمان شب و کمان کهکشان
عکاسی از آسمان شب یکی از ژانرهای جذاب برای عکاسان منظره و علاقمندان به نجوم است. عکاسی از ستاره ها، کهکشان راه شیری و اجرام آسمان در شب یکی از موقعیتهای هیجان آور برای بیشتر هنرمندان عکاس و حتی عموم مردم است.
فیلترها در عکاسی منظره
فیلترها در عکاسی منظره ابزارهایی قدرتمند و حرفه ای هستند که تاثیر بسیاری بروی تقویت رنگ، کنتراست و افزایش کیفیت عکسها دارند. فیلترها کمک می کنند عکسهایی با داینامیک بهتر بگیرید.
عکاسی از آبشار و رودخانه
عکاسی از آبشار و رودخانه ها برای اکثر عکاسان سوژه هایی جذاب است. اما خلق عکسهای حرفه ای نیازمند تسلط به تکنیک ها و رعایت نکات مهمی است که در این مقاله شرح داده شده
عکاسی در کویر
عکاسی در کویر یکی از جذاب ترین اتفاقات برای اکثر هنرمندان عکاس است. برای ثبت عکسهایی حرفه ای از کویر لازم است اطلاعات مفید این مقاله را مطالعه و مدنظر قرار دهید.
آموزش ترکیب بندی در عکاسی
ترکیب بندی در عکاسی موضوع پیچیده ای نیست و با رعایت یک سری قوانین تعریف شده می توان عکسهایی جذابتر ثبت کرد. در این مطلب اطلاعات جامعی در زمینه قوانین و تکنیک های ترکیب بندی ارائه شده است.
آموزش عکاسی و ویرایش عکسهای پاییز
در عکاسی پاییز با مناظر و موقعیت های مختلفی از جنبه نور، سوژه و وسعت منظره روبرو خواهید شد. در هر لوکیشن بسته به ایده و نگاه شما تنظیمات نورسنجی و عمق میدان متفاوت خواهد بود.
برچسب ها :
اموزش عکاسی پاییز
عکاسی مناظر پاییز در طبیعتی با رنگهای گرم و رویایی برای اکثر عکاسان و حتی مردم عادی جذاب است. عکاسی حرفه ای از مناظر پاییز نیازمند رعایت نکات مهم است که در این مطلب بطور کامل شرح خواهم داد.
بالا