رمز خود را فراموش کرده اید ؟

آموزش ترکیب بندی در عکاسی
ترکیب بندی در عکاسی موضوع پیچیده ای نیست و با رعایت یک سری قوانین تعریف شده می توان عکسهایی جذابتر ثبت کرد. در این مطلب اطلاعات جامعی در زمینه قوانین و تکنیک های ترکیب بندی ارائه شده است.
آموزش عکاسی و ویرایش عکسهای پاییز
در عکاسی پاییز با مناظر و موقعیت های مختلفی از جنبه نور، سوژه و وسعت منظره روبرو خواهید شد. در هر لوکیشن بسته به ایده و نگاه شما تنظیمات نورسنجی و عمق میدان متفاوت خواهد بود.
برچسب ها :
اموزش عکاسی پاییز
مناظر پاییزی سرشار از رنگ های جذاب است که عکس گرفتن از آن ها می تواند بسیار لذت بخش باشد. اما برای تهیه تصاویر حرفه ای از مناظر پاییزی نکات مهمی را باید بدانید
آموزش عکاسی منظره
عکاسی منظره (چشم انداز) به دلیل حضور در طبیعت و تجربه رویدادهای طبیعی ژانری جذاب و البته پر چالش است. مهمترین نکات موفقیت در این ژانر شامل موارد زیر خواهد بود
برچسب ها :
عکاسی لنداسکیپ
عکاسی لنداسکیپ هنر ثبت تصاویر از چشم انداز های زیبای طبیعت است.عکاس با نگاهی ویژه نمایی متفاوت از طبیعت را برای بیننده خلق می کند.
برچسب ها :
سنسور دوربین عکاسی
واژه نامه عکاسی بخش دوم واژه نامه عکاسی شامل واژه و اصطلاحات عمومی و تخصصی عکاسی است. این واژه نامه برای راهنمایی هنرمندان علاقمند به هنر عکاسی تهیه شده است.
واژه های عکاسی
اصطلاحات عکاسی واژه نامه جامع عکاسی بصورت توضیح و تصویر شامل بیش از ۶۰ واژه عمومی و تخصصی عکاسی که توسط استودیو مانی تهیه و تدوین شده است.
برچسب ها :
اموزش عکاسی شب در شهر
ترکیب بندی عکسهای شهر در شب از مواردیست که با خلاقیت عکاس و تجربه استفاده از ابزار لنز و تکنیک ها امکان خلق عکسهایی دیدینی رو بوجود می آورد. در عکاسی مناظر شهری می توان از قوائد عکاسی معماری تبعیت کرد و یا با ساختارشکنی عکسهایی خلاق و متفاوت تهیه کرد.
اموزش عکاسی شب در شهر
عکاسی مناظر شهر در شب عکسهایی خاص را خلق می کند که زیبایی های شهرهای بزرگ و پر زرق و برق را در شب نشان می دهد. مناظری که به واسطه قرار گرفتن آسمان زیبای شب همراه با نورهای رویایی ساختمانها و خطوط حرکت نور ماشینها عکسهایی خاص را بوجود می آورد.
برچسب ها :
بالا