رمز خود را فراموش کرده اید ؟

عکاسی مینیمال - استودیو مانی
عکاسی مینیمال Minimal photography سبکی از هنر عکاسی است که با کمترین عناصر فضایی ساده و مفهومی از سوژه را به نمایش می گذارد. عکسهای مینیمال با استفاده از خلاصه گویی، بیشترین جذابیت و تاثیرگذاری را دارند.
لحظه قطعی در عکاسی
لحظه قطعی در عکاسی ثبت سوژه در حالت و موقعیتی خاص است که عکاس با عکس العمل سریع موفق به عکسبرداری از آن شده است. لحظه قطعی در عکاسی زمانی ست که همه ی عناصر عکس در جای درست خود قرار می گیرند.
خطوط در ترکیب بندی عکسها
خطوط در ترکیب بندی عکس نقش بسیار مهمی دارند. به کمک خطوط می توان فضای مناسب را برای سوژه اصلی و عناصر فرعی مشخص نمود. با کمک خطوط، تاثیرگذاری عکسها به مراتب بیشتر خواهد بود.
نقطه دید در عکاسی
نقطه دید در عکاسی در حقیقت نگاه اختصاصی عکاس به سوژه و دیدگاه منحصر بفرد او نسبت به دنیای اطراف است. این نگاه اختصاصی باعث ایجاد تفاوت در عکسهای عکاسان مختلف از سوژه های یکسان می شود.
عکاسی ضدنور سیلوئت
عکاسی ضدنور یا سیلوئت روشی جذاب برای تهیه عکسهایی پرکنتراست از سوژه ها به شکل سایه است. در این سبک عکسها سوژه در مقابل نور قرار گرفته و فرم هایی کلی به شکل سایه ثبت می شود.
پورتفولیو عکاسی
پورتفولیو عکاسی رزومه ای است که امروزه هر عکاس سطح متوسط تا حرفه ای به آن نیاز دارد. داشتن رزومه حرفه ای برای هنرمندان شاخه های مختلف هنر یک ضرورت است و عکاسان نیز از آن مستثنی نیستند.
عکاسی فاین آرت- فتومونتاژ
عکاسی فاین آرت را نه می توان بعنوان یک شاخه عکاسی معرفی کرد و نه یک سبک ابداع شده. فاین آرت در حقیقت مصادیقی از نگاه ویژه و ذهنیات عکاس نسبت به موضوعات مختلف است که به شکلی مفهومی به تصویر کشیده شده.
عکاسی خلاقانه
عکاسی خلاقانه و کارگردانی شده روشی هوشمندانه برای تهیه عکسهای جذاب و هدفمند است. برای خلق این سبک عکسها نیاز به ایده پردازی خلاقانه و تسلط بر تکنیکهای مختلف عکاسی خواهید داشت.
عکاسی انتزاعی- آبستره
عکاسی انتزاعی یکی از سبک های جذاب هنر عکاسی برای خلق عکسهای خلاقانه و مفهومی است. عکاسی آبستره Abstract Photography سبکی از عکسبرداری است که در آن شاهد تصویرنمایی خاص از یک سوژه هستیم.
عکاسی طبیعت
عکاسی طبیعت همواره برای عکاسان آماتور تا حرفه ای و البته عموم مردم جذاب و مورد علاقه بوده است. طبیعت به دلیل برخورداری از تنوع لوکیشن و تغییرات در فصول مختلف پتانسیل بالایی برای عکاسی دارد.
گلدن تایم از نگاه عکاسان حرفه ای موقعیتی عالی برای ثبت عکسهای جذاب و خارق العاده است. این زمان ویژه به ساعت طلائی و یا ساعات جادویی هم معروف است که کمک می کند نورپردازی ملایم و طبیعی بروی سوژه ها داشته باشید.
عکاسی معماری
عکاسی معماری یکی از شاخه های جذاب برای علاقمندان به هنر معماری و ابنیه تاریخی است. برای تهیه عکسهای حرفه ای باید ضمن برخوردار از تجهیزات مناسب در ترکیب بندی و استفاده از نور مناسب هم تسلط داشته باشید.
بالا