رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تکنیک های عکاسی
تکنیک های عکاسی متعددی تا به امروز به دنیای هنر عکاسی معرفی شده که هر کدام سوژه و شرایط ویژه خود را دارد. در این مطلب سعی کرده ام تکنیک های مختلف عکاسی را با شرح کامل معرفی و آموزش بدهم.
عکاسی آسمان شب و کمان کهکشان
عکاسی از آسمان شب یکی از ژانرهای جذاب برای عکاسان منظره و علاقمندان به نجوم است. عکاسی از ستاره ها، کهکشان راه شیری و اجرام آسمان در شب یکی از موقعیتهای هیجان آور برای بیشتر هنرمندان عکاس و حتی عموم مردم است.
فیلترها در عکاسی منظره
فیلترها در عکاسی منظره ابزارهایی قدرتمند و حرفه ای هستند که تاثیر بسیاری بروی تقویت رنگ، کنتراست و افزایش کیفیت عکسها دارند. فیلترها کمک می کنند عکسهایی با داینامیک بهتر بگیرید.
عکاسی از آبشار و رودخانه
عکاسی از آبشار و رودخانه ها برای اکثر عکاسان سوژه هایی جذاب است. اما خلق عکسهای حرفه ای نیازمند تسلط به تکنیک ها و رعایت نکات مهمی است که در این مقاله شرح داده شده
عکاسی در کویر
عکاسی در کویر یکی از جذاب ترین اتفاقات برای اکثر هنرمندان عکاس است. برای ثبت عکسهایی حرفه ای از کویر لازم است اطلاعات مفید این مقاله را مطالعه و مدنظر قرار دهید.
آموزش ترکیب بندی در عکاسی
ترکیب بندی در عکاسی موضوع پیچیده ای نیست و با رعایت یک سری قوانین تعریف شده می توان عکسهایی جذابتر ثبت کرد. در این مطلب اطلاعات جامعی در زمینه قوانین و تکنیک های ترکیب بندی ارائه شده است.
آموزش عکاسی و ویرایش عکسهای پاییز
در عکاسی پاییز با مناظر و موقعیت های مختلفی از جنبه نور، سوژه و وسعت منظره روبرو خواهید شد. در هر لوکیشن بسته به ایده و نگاه شما تنظیمات نورسنجی و عمق میدان متفاوت خواهد بود.
برچسب ها :
اموزش عکاسی پاییز
مناظر پاییزی سرشار از رنگ های جذاب است که عکس گرفتن از آن ها می تواند بسیار لذت بخش باشد. اما برای تهیه تصاویر حرفه ای از مناظر پاییزی نکات مهمی را باید بدانید
آموزش عکاسی منظره
عکاسی منظره (چشم انداز) به دلیل حضور در طبیعت و تجربه رویدادهای طبیعی ژانری جذاب و البته پر چالش است. مهمترین نکات موفقیت در این ژانر شامل موارد زیر خواهد بود
برچسب ها :
عکاسی لنداسکیپ
عکاسی لنداسکیپ هنر ثبت تصاویر از چشم انداز های زیبای طبیعت است.عکاس با نگاهی ویژه نمایی متفاوت از طبیعت را برای بیننده خلق می کند.
برچسب ها :
سنسور دوربین عکاسی
واژه نامه عکاسی بخش دوم واژه نامه عکاسی شامل واژه و اصطلاحات عمومی و تخصصی عکاسی است. این واژه نامه برای راهنمایی هنرمندان علاقمند به هنر عکاسی تهیه شده است.
واژه های عکاسی
اصطلاحات عکاسی واژه نامه جامع عکاسی بصورت توضیح و تصویر شامل بیش از ۶۰ واژه عمومی و تخصصی عکاسی که توسط استودیو مانی تهیه و تدوین شده است.
برچسب ها :
بالا