رمز خود را فراموش کرده اید ؟

خدمات تخصصی عکاسی قابل ارائه در استودیو عکس تبلیغاتی صنعتی مانی

عکاسی محصولات

عکاسی از محصولات یکی از روشهای رایج در گذشته و حال برای معرفی مناسب محصول به حساب میاد، تصاویری که با استفاده از نورپردازی های چند نقطه ای برای نشان دادن تمام بخش های محصول با وضوح مناسب و استفاده از زمینه های ساده که قالب اوقات سفید انتخاب میشن تا تمرکز صرفا روی محصول باشه که به اصطلاح عکاسی محصول محور گفته میشه. عکاسی مبلمان، عکاسی بسته بندی محصولات غذایی، عکاسی جواهرات، عکاسی تجهیزات صنعتی، عکاسی لوازم آرایشی، عکاسی لوازم خانگی، عکاسی لوازم آشپزخانه، عکاسی لوازم التحریر، عکاسی لوازم صوتی و تصویری و ده ها محصول دیگه با شرایط عکاسی ذکر شده جزء عکاسی محصولات محسوب میشن.

عکاسی خط تولید و کارخانه

عکاسی کارخانه و خطوط تولید یکی از بخش های مهم عکاسی صنعتی به حساب میاد و لازم هست عکاسان این شاخه حساسیت ها و چالش هاش رو به خوبی درک و رعایت کنن. در بیشتر کسب و کارهای تولیدی صاحبان صنایع نیاز دارن غیر از تهیه عکس از محصولات از بخش های مختلف تولید هم تصاویری تهیه کنن که گویای وسعت و کیفیت تولیدشون باشه تا از این طریق مشتریان و مخاطبین رو در جریان روند تولیدات قرار بِدن و هر چه این تصاویر با رعایت نکات فنی و کیفیت بالا تهیه بشن کارخانه و واحد تولیدی شخصیت و وجهه بهتری از خود به نمایش می گذاره. عکاسی عکاسی خط تولید برای واحدهای بزرگ تولیدی اهمیت ویژه ای به لحاظ تبلیغات و فعالیت های برون مرزی داره. 

عکاسی مواد غذایی

عکاسی در بخش صنایع غذایی از متداول ترین و جذاب ترین بخش های تبلیغات شناخته شده، عکاسی مواد غذایی چه با سبک صنعتی که معمولا از بسته بندی محصولات غذایی به شکل محصول محور و چه سبک عکاسی تبلیغاتی که به واسطه رنگی بودن تمام کادر و استفاده از عناصر مختلف تهیه میشه ابزار مهمی در تبلیغاتی این صنعت در گذشته و حال هست، تهیه تصاویر خوش رنگ و لعاب و اشتها برانگیز که باعث تحریک مخاطبین به خرید محصول بشه موفقیت صاحبان و فعالان این صنعت رو تضمین می کنه

عکاسی دکوراسیون داخلی

عکاسی دکوراسیون داخلی، سازه های معماری و نماهای ساختمان همگی در زمره ژانر عکاسی معماری هستن و عکاسی در این بخش به لحاظ ترکیب بندی و مواجهه با پرسپکتیو های گاها چالش برانگیز و فرم های متنوع معماری مستلزم تجربه عکاس هست. در سالهای اخیر که شاهد توجه ویژه بسیاری از مردم به دکوراسیون منزل و محل کار خود هستیم تبلیغات این صنعت اهمیت ویژه ای پیدا کرده و هنرمندان معمار و شرکت های مجری این بخش لزوم استفاده از تصاویر حرفه ای با موضوعیت عکاسی معماری از پروژه های انجام شده برای معرفی مناسب توانایی در ارائه خدمات رو کاملا درک کردن و بهره لازم رو از این ابزار موثر تبلیغاتی می برن. 

عکاسی مبلمان

عکاسی مبلمان که شامل مبلمان خانگی و مبلمان اداری میشه مثل سایر محصولات در دو بخش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تهیه میشه، بخش اول تصاویری هستن که گویای نمای کلی محصول از چند زاویه و گاهی اوقات تعدادی عکس از جزئیات بخش های مهم محصول مثل کادری بسته از دسته مبل خانگی که منبت کاری شده و یا بخشی از دوخت یک صندلی اداری که با ظرافت انجام شده و بخش دوم عکاسی مبلمان با سبک تبلیغاتی که به نسبت محصول خانگی و یا اداری از فضاهای مرتبط آماده و گاها فضاسازی استودیویی استفاده میشه.

عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی

تبلیغات لوازم آرایشی و بهداشتی به لحاظ ارتباط مستقیم با بهداشت و سلامت خانم ها حساسیت بالایی رو می طلبه چرا که انتخاب این محصولات با وسواس زیادی همراه هست، عکسهای تبلیغاتی و صنعتی این حیطه که مهمترین ابزار تبلیغات این محصولات هستن باید هوشمندانه و روانشناسی شده تهیه بشن، تصاویری که تهیه میشن باید اشاره به مزیت های محصول داشته باشن و حس خوب استفاده از برند مورد نظر رو در نظر بیننده تداعی کنن، عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی نیازمند استفاده از دانش روانشناسی برای تهیه عکسهایی جذاب، واقعی و ترغیب کننده برای خانم هاست.

عکاسی 360 درجه محصولات

یکی از تکنیک های نوین عکاسی در بخش عکاسی صنعتی، عکاسی 360 درجه محصولات هست. این تکنیک ویژه به لحاظ نمایش ابعاد و زوایای مختلف محصولات برای مخاطبین طرفداران زیادی در فروشگاه های آنلاین خواهد داشت. کاربرد عکاسی 360 درجه محصولات صرفا در تبلیغات آنلاین و فروشگاه های اینترنتی هست که باعث میشه مخاطب تصویری واقعی از بخش های مختلف محصول داشته باشه و با خیال آسوده تری اقدام به سفارش محصول کنه.

عکاسی پانوراما

عکاسی پانوراما تکنیک کاربردی ای برای عکاسان صنعتی بشمار میاد، گاهی اوقات برای عکاسی از فضاهای عریض دکوراسیون داخلی، فضاهای اداری و یا کارخانجات نیاز به تهیه تصاویری عریض هست که در یک کادر زاویه ای 180 درجه و یا بیشتر از فضای مورد نظر رو قرار داد، با استفاده از تکنیک عکاسی پانوراما و تهیه عکسهای متوالی از یک سمت کادر به سمت دیگر و دوختن این تصاویر بوسیله نرم افزار های ویرایش عکس تصویری یکپارچه بدست آورد که اصطلاحا عکاسی پانوراما اطلاق میشه.

بالا