رمز خود را فراموش کرده اید ؟

راهنمای خرید تجهیزات عکاسی
خرید دوربین عکاسی و تجهیزات آتلیه باید با توجه به نیاز عکاسی و شناخت امکانات ابزارها انجام شود.
عکاسی تبلیغاتی مد
عکاسی مدلینگ تبلیغاتی یکی از بخش های عکاسی تبلیغاتی است که نقش مهمی در تبلیغات کالاها ایفا می کند. این عکسها با هدف تبلیغات برای فروش محصولات یک برند تهیه می شوند.
معرفی تجهیزات عکاسی و نورپردازی
برای تهیه ادوات و تجهیزات عکاسی و نورپردازی مورد نیاز باید قبل از خرید این وسایل را به خوبی بشناسیم.
بهترین سایت های عکاسی جهان
سایت های معتبر عکاسی مرجعی مناسب برای ارتقاء سطح علمی عکاسان علاقمند هستند.
آموزش عکاسی 360 درجه محصولات
عکاسی ۳۶۰ درجه محصولات ویژگی ها و جزئیات زوایای مختلف کالا را نمایش می دهد. این موضوع باعث اعتماد و رغبت بیشتر خریدار به خرید می شود.
عکاسی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی و فضاهای معماری یکی از متفاوت ترین سفارشات عکاسی تجاری است. لازمه فعالیت در این بخش  شناخت ساختار معماری و بهره بردن از تجربه و تخصص است.
عکاسی صنعتی از جواهرات
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از جواهرات یکی از حساس ترین نوع سفارشات است. برای عکاسی حرفه ای از این محصولات نیاز به تجهیزات اختصاصی از قبیل لنز ماکرو و نورپردازی ویژه خواهد بود.
عکاسی خلاقانه همبرگر مام
عکاسی خلاقانه تبلیغاتی بیشترین تاثیر را در تبلیغات دارند چرا که با استفاده از ایده و تکنیک های خلاق تصاویری متفاوت و تاثیرگذار تولید می شود.
عکاسی صنعتی رایگان از محصولات
پروسه عکاسی صنعتی از محصولات همواره بخشی مهم و زمان بر است. از مرحله انتخاب عکاس تا ارسال محصولات، ارائه درخواست ها، عکاسی، ادیت و غیره
عکاسی تبلیغاتی مواد غذایی
عکسهای تبلیغاتی غذا باید اشتهابرانگیز و ترغیب کننده باشند، به شکلی که ارتباطی قوی با مخاطب برقرار کرده و حس لذت بخش استفاده از برند تبلیغ شده را القاء کند.
آموزش عکاسی محصولات
در عکاسی صنعتی محصولات، انتخاب زمینه سفید همیشه گزینه مناسب نیست. گاهی جنس محصول شفاف و یا رنگ محصول سفید است.

اهمیت ادیت عکسهای صنعتی

ادیت در عکاسی صنعتی
ادیت بخش جدایی ناپذیر عکاسی حرفه ای بوده که در عکاسی صنعتی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در پروسه ادیت عکس صنعتی با انجام تنظیمات و رفع نواقص، تصاویری کامل و حرفه ای تولید خواهد شد.
عکاسی خط تولید و محصولات
  صاحبان صنایع برای معرفی کامل کسب و کار خود نیاز به ارائه عکسهای صنعتی از بخش های تولید خود دارند. عکاسی صنعتی از کارخانجات کمک می کند واحدهای تولیدی حرفه ای و قدرتمند معرفی شوند.

دانستنی های عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چی پلت
آموزش عکاسی تبلیغاتی بعنوان ژانری جذاب در حوزه هنر و صنعت با مباحث گسترده ای همراه خواهد بود. عکاسی تبلیغاتی شاخه ای پردرآمد از عکاسی است که مخاطبان زیادی را بسمت خود جذب کرده است.
انواع لنزها در عکاسی صنعتی
در بحث کیفت عکسها یک قانون همیشه مطرح است. هر چه کیفیت ساخت عدسی لنزها بالاتر باشد، کیفیت و جزئیات بیشتری در عکس خواهیم داشت.
بالا