رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
اصول نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی فاکتوری مهم برای تهیه عکسهای حرفه ای است. در این مقاله قواعد و تکنیک های نورپردازی عکسهای صنعتی و تبلیغاتی محصولات بررسی می شود.
عکاسی لایف استایل تبلیغاتی
عکاسی لایف استایل یکی از تاثیرگذارترین سبک های تبلیغات محصولات است که امروزه برندهای مطرح دنیا از آن استفاده می کنند. در این مقاله به توضیح و بررسی تبلیغات محصولات با استفاده از این سبک می‌پردازیم.
تیزرهای ویدئویی
آیا تا به حال شده به فکر ساخت و تولید تیزرهای ویدئویی افتاده باشید؟ شاید این فکر به ذهن خیلی از شما رسیده باشد و علاقه‌مند به فعالیت در ساخت تیزرهای ویدئویی باشید.
عکاسی لوازم آرایشی
عکاسی لوازم آرایشی، بهداشتی دارای حساسیت های بسیاری است از جمله مهمترین آنها می توان به کیفیت عکس به لحاظ رعایت رنگ محصول اشاره کرد.
عکاسان صنعتی
عکاسی صنعتی یکی از شاخه های درآمدزا برای علاقمندان به این حرفه است. در این مطلب ۷۰ توصیه مهم به عکاسان صنعتی تازه کار ارائه شده تا بتوانند سفارشات را خیلی حرفه ای انجام دهند.
عکاسی از محصولات مبلمان
عکاسی از محصولات مبلمان چه در دسته بندی خانگی و چه اداری نیازمند رعایت موارد مهم و متعددی است. نکاتی که کمک می کند مبلمان بعنوان یک پروداکت در بهترین شکل برای مخاطب نمایش داده شود.

تجهیزات تولید محتوا

تجهیزات تولید محتوا
در این مطلب سعی کرده ام تجهیزات تولید محتوا را بطور کامل معرفی کنم تا با تهیه ابزارهای مناسب محتواسازی، عکس و ویدئوهای حرفه ای تری برای کسب و کارتان تولید کنید.
عکاسی از نوشیدنی ها
اصول و تکنیک های عکاسی از نوشیدنی ها مباحثی است که در این مطلب بطور کامل توضیح داده شده. با استفاده از این تکنیک ها و خلاقیت شخصی عکسهایی حرفه ای می توانید بگیرید.
عکاسی دکوراتیو جعبه لوکس
عکاسی دکوراتیو محصولات بخشی جذاب و تاثیرگذار از شاخه ی عکاسی تبلیغاتی است. در این مطلب صفر تا صد عکاسی از محصولات در فضای دکوراتیو را شرح داده ام.
تجهیزات عکاسی صنعتی
عکاسی از محصولات نیازمند در اختیار داشتن تجهیزات عکاسی صنعتی است. ابزارها و ادواتی که کمک می کند از محصولات مختلف عکسهایی با کیفیت بگیرید.
تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی امروزه پربیننده ترین و پربازده ترین نوع تبلیغات محصولات و خدمات هستند. ویدئوهای تبلیغاتی نقش موثری در تبدیل بینندگان به مشتریان دارند و در تولید و انتشار آنها باید موارد مهمی را رعایت کرد.
فضاسازی عکس مد
همه ی آنچه از عکاسی تبلیغاتی کیف و کفش باید بدانید. در این مطلب اطلاعات جامعی برای عکاسی حرفه ای از محصولات کیف و کفش همراه با نمونه عکسهای متفاوت ارائه شده است.

عکاسی صنعتی حرفه ای

عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی حرفه ای یکی از دغدغه های شرکت ها و برندهای معتبر است. عکسهای صنعتی چه به شکل عکاسی محصولات و چه عکاسیِ خدمات تاثیر مستقیم در برندسازی و فروش دارند.
عکاسی فروشگاهی محصولات
عکاسی محصولات فروشگاهی عکسبرداری از محصولات بروی زمینه سفید است که با هدف استفاده در فروشگاه های آنلاین محصولات انجام می شود. این مطلب اطلاعات و تجربیات مفیدی را همراه با نمونه عکسهای متعدد در اختیار شما قرار خواهد داد.
عکاسی مد
هدف از عکاسی مد معرفی سبک زندگی با استفاده از محصولات مد است. در این مطلب اطلاعات جامعی برای شروع فعالیت علاقمندان به عکاسی فشن ارائه کرده ایم.
بالا