رمز خود را فراموش کرده اید ؟

مانیتور عکاسی
مانیتور عکاسی با ویژگی های اختصاصی یکی از مهمترین ابزارهای عکاسان برای تهیه عکسهایی با دقت رنگ بالا است. برای عکاسان دیجیتال، یک مانیتور با کیفیت که رنگها و جزئیات را بطور دقیق نمایش دهد ابزاری ضروریست.
مدیریت رنگ در عکاسی استودیو مانی
 Color Management در حقیقت  رعایت اصول و استانداردهایی است تا بتوانید عکسهایی با رنگهای واقعی چاپ کرده و یا بروی مانیتورها به نمایش بگذارید.
روانشناسی رنگ در تبلیغات و بازاریابی
روانشناسی رنگها در تبلیغات و طراحی های بصری تبلیغات  بسیار مهم است. شناخت رنگها برای تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات بروی مخاطبان با هدف جذب مشتریان بیشتر بوده و مجریان تبلیغات و طراحان حرفه ای به آن توجه دارند.
تبلیغات پارتیزانی- بازاریابی چریکی
تبلیغات پارتیزانی یکی از شیوه های تبلیغ برندها بوده که با استفاده از کمپین های هدفمند برنامه ریزی و پیاده سازی می شود. این نوع تبلیغات با تاثیرگذاری بروی احساسات و علایق مخاطبان تاثیرگذار در فروش و برندسازی هستند.
فتومونتاژ در عکاسی تبلیغاتی
.فتومونتاژ تکنیک یا شیوه ای برای ترکیب عکسهای مختلف با هدف خلق یک تک عکسِ هدفمند و واحد است. عکسهای فتومونتاژ با هدف انتقال یک یا چند مفهوم که با استفاده از تک عکسها قابل اجرا نیست تهیه می شوند.
تجهیزات ساخت ویدیو
تجهیزات ساخت ویدیو یکی از تاثیرگذارترین فاکتور های مهم در تولید ویدیوی با کیفیت است. تولید ویدیوی با کیفیت چه تاثیری در افزایش فروش و جذب مخاطب دارد؟ با چه ابزارهایی می توان ویدیوی های با کیفیت تهیه کرد؟
پرسونای مخاطب
پرسونای مخاطب مهمترین هدف برای بازاریابی و سرمایه گذاری در تبلیغات کسب و کارها است. امروزه مهمترین عامل توسعه کسب و کار ها و افزایش فروش کالا یا خدمات، بازاریابی اصولی و هوشمند است.
فلاش عکاسی
فلاش عکاسی یکی از ابزارهای مهم و ضروری برای عکاسان حرفه ای است. مادامی که از فلاش عکاسی برای عکسبرداری استفاده نکرده باشید، نمی‌توانید میزان اثر پذیری آن را بر روی کیفیت عکسها درک کنید.
تبلیغات فضای مجازی
تبلیغات فضای مجازی برای رسیدن به فروش بیشتر امری اثبات شده برای اکثر کسب و کارهای آنلاین است. تبلیغات می تواند نقش بسیار عالی در افزایش فروش محصولات و یا خدمات و در دراز مدت زمینه ساز برندسازی موثر باشد.
عکاسی محصولات برای اینستاگرام
عکاسی از محصولات برای اینستاگرام یکی از راه های پر سود فروش در فضای مجازی است. عکسهایی که باعث می شود فروشندگان به فروش بسیار بالاتری نسبت به فروش حضوری دست پیدا کنند.
تبلیغات هدفمند
تبلیغات هدفمند روشی موثر برای افزایش فروش و توسعه برند شناخته شده است. تبلیغات روش های مختلف و متفاوتی دارد که هرکدام به شکلی به معرفی برند، محصول یا خدمات می‌پردازند.
عکاسی از ویلا
عکاسی از ویلا به صورت حرفه ای با هدف ارائه اطلاعات دقیق به علاقمندان خرید و اجاره ویلا از طریق سایت و اپلیکیشن های املاک انجام می شود. این عکسها هر چه با کیفیت تر باشند تاثیر بیشتری بروی مخاطب می گذارند.
بالا