رمز خود را فراموش کرده اید ؟

عکاسی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی و فضاهای معماری یکی از متفاوت ترین سفارشات عکاسی تجاری است. لازمه فعالیت در این بخش  شناخت ساختار معماری و بهره بردن از تجربه و تخصص است.
عکاسی صنعتی از جواهرات
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از جواهرات یکی از حساس ترین نوع سفارشات است. برای عکاسی حرفه ای از این محصولات نیاز به تجهیزات اختصاصی از قبیل لنز ماکرو و نورپردازی ویژه خواهد بود.
عکاسی خلاقانه همبرگر مام
عکاسی خلاقانه تبلیغاتی بیشترین تاثیر را در تبلیغات دارند چرا که با استفاده از ایده و تکنیک های خلاق تصاویری متفاوت و تاثیرگذار تولید می شود.
عکاسی صنعتی رایگان از محصولات
پروسه عکاسی صنعتی از محصولات همواره بخشی مهم و زمان بر است. از مرحله انتخاب عکاس تا ارسال محصولات، ارائه درخواست ها، عکاسی، ادیت و غیره
عکاسی تبلیغاتی مواد غذایی
عکسهای تبلیغاتی غذا باید اشتهابرانگیز و ترغیب کننده باشند، به شکلی که ارتباطی قوی با مخاطب برقرار کرده و حس لذت بخش استفاده از برند تبلیغ شده را القاء کند.
آموزش عکاسی محصولات
در عکاسی صنعتی محصولات، زمینه سفید همیشه انتخاب مناسبی نیست. گاهی جنس محصول شفاف و یا رنگ محصول سفید است.

اهمیت ادیت عکسهای صنعتی

ادیت در عکاسی صنعتی
ادیت بخش جدایی ناپذیر عکاسی حرفه ای بوده که در عکاسی صنعتی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در پروسه ادیت عکس صنعتی با انجام تنظیمات و رفع نواقص، تصاویری کامل و حرفه ای تولید خواهد شد.
عکاسی خط تولید و محصولات
  صاحبان صنایع برای معرفی کسب و کار خود نیاز به تبلیغ مناسب دارند. مهمترین شاخصه تبلیغات ، بهره گیری از تصاویر حرفه ای خطوط تولید و کارخانه است.

دانستنی های عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چی پلت
عکاسی تبلیغاتی ژانری جذاب، پر چالش و گاه پر هزینه برای تولید هست، اما بازدهی و تاثیر بالایی در کسب و کارها بهمراه داره. عکسهای تبلیغاتی مهمترین بخش هر تبلیغ هستن و از نقش تاثیرگذار عکس برای جلب مخاطب نمیشه چشم پوشی کرد  
انواع لنزها در عکاسی صنعتی
در بحث کیفت عکسها یک قانون همیشه مطرح است. هر چه کیفیت ساخت عدسی لنزها بالاتر باشد، کیفیت و جزئیات بیشتری در عکس خواهیم داشت.
عکاسی تبلیغاتی ماءالشعیر
عکاسی تبلیغاتی بخش مهم و تاثیر گذار تبلیغات است. تبلیغات بدون استفاده از عکسهای تبلیغاتی معنا پیدا نمی کند.
عکاسی صنعتی شیرآلات
عکاسی صنعتی از محصولات با هدف ارائه تصویری واقعی از محصول انجام می شود. عکسهای صنعتی کالا معمولا با استفاده از زمینه های ساده تهیه می شوند تا تمرکز عکس بروی محصول باشد.
بالا