رمز خود را فراموش کرده اید ؟

برندسازی
برندسازی یکی از مهمترین اهداف مدیران هوشمند و کسب و کارهای بزرگ و موفق محسوب می‌شود. در واقع یک برندسازی اصولی به کسب و کارها کمک می کند تا برای همیشه در ذهن مخاطبان خود جای بگیرید.
عکاسی از بسته‌بندی محصولات
عکاسی از بسته‌بندی محصولات امروزه یکی از ابزارهای مهم برای بازاریابی و فروش آنلاین شناخته شده است.  اکثر اوقات طراحی بسته بندی ها و همچنین نحوه نمایش آنها در عکسها تعیین کننده میزان فروش کسب و کارها خواهد بود.
لوگو موشن
لوگو موشن روشی برای متحرک سازی لوگوی شرکت ها و برندهاست که باعث جذابیت ماندگاری در ذهن مخاطب می شود. فناوری‌های کامپیوتری مانند طراحی های دیجیتال بطور مستمر شاهد پیشرفت و نوآوری است.
عکاسی کالا
عکاسی از کالا و یا محصولات در بازاریابی و فرآیند تبلیغات تصویری، اهمیت بسیار بالایی دارد. بازاریابی دیجیتال و فروش آنلاین کسب و کارهای اینترنتی از طریق عکس های صنعتی کالاها اتفاق می افتد.
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
طراحی بیلبورد تبلیغاتی یا تبلیغات محیطی یکی از روش‌های موفق بازاریابی و برندینگ برای کسب و کارها بزرگ شناخته شده است. بیلبورد‌های تبلیغاتی ابزاری تاثیرگذار در فروش و اطمینان بخش به مخاطب هستند.
تدوین ویدیو
تدوین ویدیو‌ یکی از بخشهای مهم و تاثیرگذار در جذابیت و تکمیل تیزرهای تبلیغاتی است. تدوین و ادیت حرفه ای کمک می کند فیلمی ساده از یک محصول تبدیل به تیزری جذاب و تاثیرگذار شود.
طراحی بروشور تبلیغاتی
طراحی بروشور یکی از روشهای سنتی بازاریابی و تبلیغات است که با تغییر بازار هنوز کاربردهای موثر خود را دارد. بروشورها ابزارهایی آفلاین برای معرفی و بازاریابی کسب و کارها، خدمات یا محصولات هستند.
عکاسی سرعت بالا - اسپلش
عکاسی سرعت بالا یکی از تکنیک های کاربردی برای تهیه عکسهای جذاب و خلاقانه در ژانرهای مختلف عکاسی است. عکاسی با سرعت بالا سوژه در حال حرکت را به شکل ثابت و فریز شده در لحظه ای نشان می دهد.
تفاوت های عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی دو حوزه به ظاهر مشابه اما از جهات مختلف متفاوت هستند. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از شاخه های خدماتی مرتبط با تجارت و کسب و کار محسوب می‌شوند که وجه اشتراک و تمایز بسیاری با هم دارند.
عکاسی ابزارآلات صنعتی
عکاسی ابزارآلات صنعتی یکی از پیش نیازهای معرفی و تبلیغات این محصولات است. عکاسی از این محصولات با هدف تبلیغات و معرفی ویژگی ها و مزایای آنها نسبت به سایر ابزارهای صنعتی موجود انجام می شود.
عکاسی از فرش
عکاسی از فرش بعنوان محصولی شاخص در تجارت به لحاظ داشتن رنگها و جزئیات زیاد بسیار مهم است. عکاسی تبلیغاتی فرش موثرترین شیوه برای بازدهی بالای در تبلیغات این کالا شناخته می شود.
طراحی لیبل
طراحی لیبل محصولات یکی از استراتژی های مهم و تاثیرگذار در بازاریابی و فروش است. لیبل یا برچسب محصول بخشی از بسته‌بندی یک محصول است که نقش مهمی در جذب مخاطب دارد.
بالا