رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزر معروف هستن از سالها قبل نقش مهم و تاثیرگذاری در تبلیغات برای معرفی محصولات، کسب و کارها و خدمات شرکتها داشتن اما انتشار این نوع تبلیغات تنها در شبکه های تلویزیونی مقدور بود. با ورود شبکه های اجتماعی وب سایت ها و دیگر رسانه های نوین به عرصه تبلیغات فضای گسترده تری برای انتشار این ابزار مهم تبلیغاتی ایجاد شد.

روزانه تعداد زیادی ویدئو وتیزرهای تبلیغاتی تولید و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و یا وب سایتهایی مثل یوتیوب منتشر میشه که به معرفی محصولات و کسب و کارها می پردازه، در این بین ویدئوهایی که از کیفیت تصویری مناسب تری برخوردار هستن که با بهره گیری از تجهیزات نورپردازی و دوربین های حرفه ای تهیه شده ن و همچنین از امکانات موسیقی و صداگذاری بروی تصویر (نریشن) بهره می برن بازخورد بیشتری دارن و بازدید طیف بیشتری از مخاطبین رو به خودشون اختصاص میدن.

استودیو مانی با بهره گیری از تجربه و تخصص و در اختیار داشتن تجهیزات سینمایی مورد نیاز برای تولید ویدئوهای تبلیغاتی معرفی محصولات، کسب و کارها و خدمات و همچنین تهیه و تولید تیزرهای صنعتی از کارخانه ها، خطوط تولید و همچنین دستگاهها و تجهیزات صنعتی آماده ارائه خدمات در این زمینه هست.

تیزر تبلیغاتی شرکت هولز

تیزر تبلیغاتی شرکت اکسپرود

تیزر صنعتی کارخانه تیان گاز

تیزر غرفه شرکت انرژی البرز آریان

معرفی و آموزش نصب محصولات صنایع روشنایی آلتون

تیزر معرفی محصول جدید برند افتوشو

همین حالا از طریق واتساپ و یا تلگرام مشاوره رایگان و استعلام قیمت بگیرید.

ارتباط از طریق تلگرام     ارتباط از طریق واتساپ

بالا