رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزر معروف هستند از سالها قبل نقش مهم و تاثیرگذاری در تبلیغات محصولات، کسب و کارها و خدماتِ شرکتها داشته اند. اما در گذشته رسانه تلویزیون تنها فضای انتشار این رسانه تبلیغ بود. با ورود شبکه های اجتماعی وب سایت ها و دیگر رسانه های نوین به عرصه تبلیغات فضای گسترده تری برای انتشار این ابزار مهم تبلیغاتی ایجاد شد.

روزانه تعداد زیادی ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی تولید و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و یا وب سایتهایی مثل یوتیوب منتشر می شوند که به معرفی محصولات و کسب و کارها می پردازند. در این بین ویدئوهایی که از کیفیت تصویری مناسب تری برخوردار هستند بازخورد و تاثیر بیشتری در تبلیغات دارند.

این ویدئوها با بهره گیری از تجهیزات نورپردازی و دوربین های حرفه ای تهیه می شوند. همچنین در تدوین این ویدئوها از موسیقی متن، صداگذاری یا نریشن، افکت های ویدئویی بروی لوگو و ترنزیشن های تصویری برای جذاب تر شدن ویدئو استفاده می شود.

استودیو مانی با بهره گیری از تجربه و تخصص و در اختیار داشتن تجهیزات سینمایی مورد نیاز برای تولید ویدئوهای تبلیغاتی معرفی محصولات، کسب و کارها و خدمات و همچنین تهیه و تولید تیزرهای صنعتی از کارخانه ها، خطوط تولید و همچنین دستگاهها و تجهیزات صنعتی آماده ارائه خدمات در این زمینه هست.

در ادامه بخشی از پروژه های تولید شده توسط گروه ما را خواهید دید.

تیزر تبلیغاتی نوشابه مای وان

تیزر تبلیغاتی بیسکویت آدرین

تیزر صنعتی چاپخانه رازی

تیزر تبلیغاتی شیرآلات شوآن

تیزر تبلیغاتی آبمیوه های ایستک

ویدئوی تبلیغاتی سرکه وردا

تیزر تبلیغاتی محصولات آدرین

تیزر تبلیغاتی شرکت سیندژ

تیزر تبلیغاتی شرکت هولز

تیزر تبلیغاتی شرکت اکسپرود

تیزر صنعتی کارخانه تیان گاز

تیزر غرفه شرکت انرژی البرز آریان

معرفی و آموزش نصب محصولات صنایع روشنایی آلتون

تیزر معرفی محصول جدید برند افتوشو

همین حالا از طریق واتساپ و یا تلگرام مشاوره رایگان و استعلام قیمت بگیرید.

ارتباط از طریق تلگرام     ارتباط از طریق واتساپ

بالا