رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزر معروف هستند از سالها قبل نقش مهم و تاثیرگذاری در تبلیغات محصولات، کسب و کارها و خدماتِ شرکتها داشته اند. در گذشته تلویزیون تنها رسانه ی انتشار این تبلیغات بود و به همین دلیل ویدیوهای تبلیغاتی باندازه امروز دیده نمی شدند. با ورود شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و پیام رسان های متعدد، فضای گسترده تری برای انتشار این ابزاری مهم تبلیغاتی ایجاد شد.

امروزه تعداد زیادی ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی تولید و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و غیره منتشر می شوند که به معرفی محصولات و کسب و کارها پرداخته اند. اما در این بین ویدئوهایی که از کیفیت و جذابیت بالاتری برخوردار باشند، بیشتر دیده می شوند و این موضوع کمک کرده تبلیغات ویدیویی بر  پایه این فاکتورها تولید شود.

ویدیوهای تبلیغاتی با بهره گیری از تجهیزات نورپردازی و دوربین های اختصاصی فیلمبرداری تهیه می شوند. اما کار صرفا به تصویربرداری ختم نمی شود و در مراحل تدوین این ویدئوها از موسیقی متن، صداگذاری یا نریشن، افکت های ویدئویی بروی لوگو و ترنزیشن های تصویری برای جذاب تر شدن ویدئو استفاده می شود.

استودیو مانی با بهره گیری از تجربه و تخصص و در اختیار داشتن تجهیزات سینمایی مورد نیاز برای تولید ویدئوهای تبلیغاتی معرفی محصولات، کسب و کارها و خدمات و همچنین تهیه و تولید تیزرهای صنعتی کارخانه ها، خطوط تولید و همچنین دستگاهها و تجهیزات صنعتی آماده ارائه خدمات در این زمینه هست.

در ادامه بخشی از پروژه های تولید شده توسط گروه ما را خواهید دید.

نمونه تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی استودیو مانی

تیزر صنعتی چاپخانه رازی

تیزر تبلیغاتی شرکت هولز

تیزر تبلیغاتی نوشابه مای وان

تیزر تبلیغاتی شیرآلات شوآن

تیزر تبلیغاتی بیسکویت آدرین

تیزر تبلیغاتی شرکت اکسپرود

تیزر تبلیغاتی آبمیوه های ایستک

ویدئوی تبلیغاتی سرکه وردا

تیزر تبلیغاتی محصولات آدرین

تیزر تبلیغاتی شرکت سیندژ

تیزر صنعتی کارخانه تیان گاز

تیزر غرفه شرکت انرژی البرز آریان

معرفی و آموزش نصب محصولات صنایع روشنایی آلتون

تیزر معرفی محصول جدید برند افتوشو

خدمات ساخت تیزر استودیو مانی

تیزرهای تبلیغاتی

تولید تیزرهای تبلیغاتی محصولات یا خدمات شرکت ها، تیزرهای ویلا و ساختمان

تیزرهای صنعتی

تولید تیزرهای صنعتی از کارخانجات، خطوط تولید، پروژه های عمرانی و ساخت و ساز

ساخت ریلز اینستاگرام

ساخت انواع Reel اینستاگرام شامل تصویربرداری و تدوین یا ویدئوموشن

تصویربرداری ایونت ها

تصویـربرداری سمینـارها، نمایشگـاه ها ایونت ها بهمراه تدوین حرفه ای

همین حالا از طریق واتساپ و یا تلگرام مشاوره رایگان و استعلام قیمت بگیرید.

ارتباط از طریق تلگرام     ارتباط از طریق واتساپ

تاثیر تیزرها در تبلیغات و بازاریابی

اهمیت تیزرها در بازاریابی و تبلیغات

در سالهای اخیر تیزرهای تبلیغاتی به موثرترین و پربارخورد ترین ابزار برای جذب مخاطبان تبدیل شده اند. در حال حاضر صفحات مجازی، سایت های اشتراک گذاری ویدئو و رسانه های جمعی و خانگی پر شده از ویدئوهای تبلیغاتی که نسبت به سایر تبلیغات بیشتر مورد استقبال جامعه قرار می گیرند.

تیزرهای تبلیغاتی ابزاری مفید برای ارائه مفیدترین اطلاعات در کمترین زمان به مخاطبان است. امروزه کسب و کارهای کوچک هم مانند برندها به این آگاهی رسیده اند که تیزرها جذابترین و پربازده ترین روش برای ترغیب مشتریان به خرید است. اما برای ساخت و انتشار ویدئو ابتدا باید به سوالات مهمی پاسخ بدهید.

 • هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟
 • مخاطبان هدف این تیزر چه بخشی از جامعه هستند؟
 • علاقمندی جامعه هدف چه موارد مرتبطی با استراتژی تبلیغ است؟
 • ویدیوی تبلیغاتی چه پیامی برای مخاطبان دارد؟
 • سناریو و ایده های ساخت تیزر چیست؟
 • تیزر با چه بودجه ای باید ساخته شود؟
 • تیزر قرار است در چه رسانه هایی منتشر شود؟

 

تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی

ویدیوی و تیزرهای تبلیغاتی

ویدیوهای مختلفی که امروزه در حوزه کسب و کارها ساخته می شود انواع مختلفی دارند که هر کدام با اهداف خاصی تولید شده اند. برخی ویدیو ها با هدف معرفی یک محصول، برخی با اهداف برندسازی و گاهی ویدیوها با هدف معرفی یک شرکت یا برند تهیه و تولید می شود. اما نوع تیزرهای تبلیغاتی هم متفاوت است که شامل:

 • تیزرهای تبلیغاتی رئال
 • تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن
 • استاپ موشن های تبلیغاتی
 • تیزرهای صنعتی کارخانجات و خطوط تولید
 • ویدیوهای تبلیغاتی شبکه های اجتماعی
 • ویدیوهای آموزشی

انواع ویدیوها که بعنوان تیزرهای صنعتی یا تبلیغاتی شناخته می شوند، مورد استفاده شرکت ها، برندها و اشخاص هستند.

تیزرهای صنعتی از کارخانجات و خطوط تولید

ساخت تیرز صنعتی از کارخانجات و خطوط تولید که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند، برای صنایع مختلف و کارخانه داران بسیار با اهمیت است. این تیزرها که بخش های مختلف یک کارخانه ی تولیدی یا واحد صنعتی را به تصویر می کشد، با اهداف مختلفی تهیه و منتشر می شوند که شامل:

 • معرفی پتانسیل های تولید
 • نمایش روند تولید محصولات
 • کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی
 • تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده
 • تکنولوژی های بهره برداری شده
 • گستردگی فضای تولید
 • پرسنل و نظم سازمانی

به این ترتیب متوجه می شویم تیزر صنعتی نقش بسیار تاثیرگذاری در معرفی قدرتمند صنعتگران به جامعه داشته و تاثیر زیادی در اعتمادسازی برای جذب مشتریان جدید و شکل گیری همکاری های تجاری بزرگ بهمراه دارد.

 

اما بی شک هر ویدئویی نمی تواند چنین تاثیری بروی مخاطبان صنایع داشته باشد. تیزرهای صنعتی حرفه ای با استفاده از  سناریوی هدفمند، ایده های خلاقانه، تجهیزات تصویر برداری به روز و نیروهای متخصص تولید می شوند که نتایج پرمنفعتی را برای صنایع و تولید کنندگان بهمراه دارند.

 

اهمیت ویدئوهای تبلیغاتی در فضای مجازی

در سالهای اخیر ویدئوها به یکی از ابزارهای رسانه ای پربازخورد در فضای مجازی تبدیل شده اند. مردم کمتر فرصت و رغبت به خواندن محتواهای متنی و حتی پست های تبلیغاتی گرافیکی نشان می دهند. ویدئوها بسیار سریعتر و البته جذابتر محتوای کسب و کارها را به مخاطب منتقل می کنند.

این موضوع باعث شده تا محتواهای ویدیویی به موثرترین روش تولید محتوا در فضای مجازی تبدیل شود. شاهد این گفته ویدیو ریلزهای اینستاگرام است که گاها شاهد بازدیدهای میلیونی بعضی از آنها هستیم. البته صرف ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی برای فروش بیشتر یک محصول در فضای اینستاگرام کارساز نیست. تیزر یا ویدیوی فضای مجازی باید محتوای مفید و جذاب ارائه کند تا مخاطب ترغیب به انتخاب و تماشای آن از بین صدها ویدیوی دیگر شود.

این ویدیوها باید یک شروع جذاب و متفاوت، برای به قلاب انداختن مخاطب داشته باشند. با رعایت شرایط کیفیت، خلاقیت و محتوای مفید است که ویدئوها باعث رشد مخاطبان فضای مجازی و به طبع آن افزایش فروش می شوند.

ایده پردازی تیزر تبلیغاتی

تولید تیزرهای تبلیغاتی و انتشار در رسانه های مختلف بی شک با اهداف مهمی همراه است. اهدافی که با معرفی کالا یا خدمات، افزایش فروش و برندسازی مرتبط است. برای هدفمند کردن و تاثیرگذاری محتواهای ویدیویی باید ایده ویژه ای تدارک دید. ایده ای که مبنای تهیه یک سناریوی خاص و متفاوت برای جذب بیننده بیشتر باشد.

ایده پردازی تیزر تبلیغاتی باید همراستا با اهداف برند باشد تا بهترین بهره وری را به ارمغان بیاورد. ایده منحصربفرد در تولید یک تیزر باعث تمایز آن از صدها نمونه ی مشابه که هر روزه مردم می بینند خواهد شد. یکی از مهمترین معیارهای تیزرهای حرفه ای و پربازدید استفاده از عنصر خلاقیت است. خلاقیت را می توان در تک تک اجزاء یک تیزر مثل سناریو، فضاسازی صحنه، نورپردازی، شخصیت ها و نوع تصویربرداری و کادربندی ها گنجاند. ایده پردازی خلاقانه و تولید حرفه ای تیزر باعث بیشتر دیده شدن تبلیغ و همچنین اثرگذاری بیشتر بروی مخاطب می شود.

اهمیت ویدئوهای تبلیغاتی در فضای مجازی

در سالهای اخیر ویدئوها به یکی از ابزارهای رسانه ای پربازخورد در فضای مجازی تبدیل شده اند. مردم کمتر فرصت و رغبت به خواندن محتواهای متنی و حتی پست های تبلیغاتی گرافیکی نشان می دهند. ویدئوها بسیار سریعتر و البته جذابتر محتوای کسب و کارها را به مخاطب منتقل می کنند.

این موضوع باعث شده تا محتواهای ویدیویی به موثرترین روش تولید محتوا در فضای مجازی تبدیل شود. شاهد این گفته ویدیو ریلزهای اینستاگرام است که گاها شاهد بازدیدهای میلیونی بعضی از آنها هستیم. البته صرف ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی برای فروش بیشتر یک محصول در فضای اینستاگرام کارساز نیست. تیزر یا ویدیوی فضای مجازی باید محتوای مفید و جذاب ارائه کند تا مخاطب ترغیب به انتخاب و تماشای آن از بین صدها ویدیوی دیگر شود.

این ویدیوها باید یک شروع جذاب و متفاوت، برای به قلاب انداختن مخاطب داشته باشند. با رعایت شرایط کیفیت، خلاقیت و محتوای مفید است که ویدئوها باعث رشد مخاطبان فضای مجازی و به طبع آن افزایش فروش می شوند.

انواع تصویربرداری صنعتی

با ورود تجهیزات و گجت ها به دنیای تصویربرداری، ویدئوهای صنعتی و تبلیغاتی هم دچار دگرگونی و شگفتی در ساخت تصاویر منحصر بفرد شده است. دوربین و لنزهای جدید بهمراه تجهیزات حرفه ای لرزشگیر، پرنده های تصویربرداری کنترل از راه دور(هلی شات) بخشی از این تحول را رقم زده اند. این تجهیزات و گجت ها کمک می کنند تصویربرداری صنعتی را با شکل های مختلفی تهیه شود که هر کدام مزایا و محدودیت هایی بهمراه دارند.

در حال حاضر تصویربرداری تیزرهای صنعتی با 4 مدل مختلف قابل اجرا است که شامل:

 • تصویربرداری زمینی
 • تصویربرداری هوایی با کرین
 • تصویربرداری هوایی با هلی شات
 • تصویر برداری هوایی بصورت FPV

تصویربرداری زمینی با نصب دوربین بروی انواع لرزشگیرها مثل گیمبال ها، ریل و شاریو و یا اسلایدر انجام می شود. این نوع تصویربرداری معمولا در ارتفاع دید انسان و گاهی پایینتر انجام می شود.

تهیه ویدئو در ارتفاع با کرین هم یکی از انواع تصویربرداری است که در خطوط تولید صنایع قابل استفاده است. کرین ها ابزارهایی شبیه جرثقیل هستند که دوربین را به ارتفاع برده و فیلمبرداری با کنترلرهای موجود دستگاه می تواند دوربین را کنترل کرده و تصاویری در ارتفاع 2.7 تا 4.7 متر تهیه کند.

تصویربرداری با هلی شات هم نوعی فیلمبرداری از ارتفاع با استفاده از پرنده های کنترل از راه دور است. هلی شات ها قابلیت تصویربرداری در ارتفاع های کم تا بسیار زیاد را دارند. این پرنده ها که به دِرون معروف هستند امکان تهیه ویدئو در سالن های تولید با سقف بلند و فضاهای بیرونی کارخانجات و مجتمع های تولیدی را مقدور می کند.

تصویربرداری با پرنده به سبک fpv یا نمای دید اول شخص هم نوعی فیلمبرداری برای ساخت تیزر است. تصویرهای تهیه شده توسط این نوع پرنده ها بسیار جذاب و هیجان انگیز است، چرا که تصاویر بسیار واید بوده و پرنده قابلیت نزدیک شده به سوژه ها را دارد که منجر به ساخت تصاویری سه بعدی و هیجان انگیز می شود.

 

بالا