رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزر معروف هستند از سالها قبل نقش مهم و تاثیرگذاری در تبلیغات محصولات، کسب و کارها و خدماتِ شرکتها داشته اند. در گذشته تلویزیون تنها رسانه ی انتشار این تبلیغات بود و به همین دلیل ویدیوهای تبلیغاتی باندازه امروز دیده نمی شدند. با ورود شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و پیام رسان های متعدد، فضای گسترده تری برای انتشار این ابزاری مهم تبلیغاتی ایجاد شد.

امروزه تعداد زیادی ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی تولید و در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و غیره منتشر می شوند که به معرفی محصولات و کسب و کارها پرداخته اند. اما در این بین ویدئوهایی که از کیفیت و جذابیت بالاتری برخوردار باشند، بیشتر دیده می شوند و این موضوع کمک کرده تبلیغات ویدیویی بر  پایه این فاکتورها تولید شود.

ویدیوهای تبلیغاتی با بهره گیری از تجهیزات نورپردازی و دوربین های اختصاصی فیلمبرداری تهیه می شوند. اما کار صرفا به تصویربرداری ختم نمی شود و در مراحل تدوین این ویدئوها از موسیقی متن، صداگذاری یا نریشن، افکت های ویدئویی بروی لوگو و ترنزیشن های تصویری برای جذاب تر شدن ویدئو استفاده می شود.

استودیو مانی با بهره گیری از تجربه و تخصص و در اختیار داشتن تجهیزات سینمایی مورد نیاز برای تولید ویدئوهای تبلیغاتی معرفی محصولات، کسب و کارها و خدمات و همچنین تهیه و تولید تیزرهای صنعتی از کارخانه ها، خطوط تولید و همچنین دستگاهها و تجهیزات صنعتی آماده ارائه خدمات در این زمینه هست.

در ادامه بخشی از پروژه های تولید شده توسط گروه ما را خواهید دید.

تیزر تبلیغاتی نوشابه مای وان

تیزر تبلیغاتی بیسکویت آدرین

تیزر صنعتی چاپخانه رازی

تیزر تبلیغاتی شیرآلات شوآن

تیزر تبلیغاتی آبمیوه های ایستک

ویدئوی تبلیغاتی سرکه وردا

تیزر تبلیغاتی محصولات آدرین

تیزر تبلیغاتی شرکت سیندژ

تیزر تبلیغاتی شرکت هولز

تیزر تبلیغاتی شرکت اکسپرود

تیزر صنعتی کارخانه تیان گاز

تیزر غرفه شرکت انرژی البرز آریان

معرفی و آموزش نصب محصولات صنایع روشنایی آلتون

تیزر معرفی محصول جدید برند افتوشو

همین حالا از طریق واتساپ و یا تلگرام مشاوره رایگان و استعلام قیمت بگیرید.

ارتباط از طریق تلگرام     ارتباط از طریق واتساپ

تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی

اهمیت تیزرها در بازاریابی و تبلیغات

در سالهای اخیر تیزرهای تبلیغاتی به موثرترین و پربارخورد ترین ابزار برای جذب مخاطبان تبدیل شده اند. در حال حاضر صفحات مجازی، سایت های اشتراک گذاری ویدئو و رسانه های جمعی و خانگی پر شده از ویدئوهای تبلیغاتی که نسبت به سایر تبلیغات بیشتر مورد استقبال جامعه قرار می گیرند.

تیزرهای تبلیغاتی ابزاری مفید برای ارائه مفیدترین اطلاعات در کمترین زمان به مخاطبان است. امروزه کسب و کارهای کوچک هم مانند برندها به این آگاهی رسیده اند که تیزرها جذابترین و پربازده ترین روش برای ترغیب مشتریان به خرید است. اما برای ساخت و انتشار ویدئو ابتدا باید به سوالات مهمی پاسخ بدهید.

 • هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟
 • مخاطبان هدف این تیزر چه بخشی از جامعه هستند؟
 • علاقمندی جامعه هدف چه موارد مرتبطی با استراتژی تبلیغ است؟
 • ویدیوی تبلیغاتی چه پیامی برای مخاطبان دارد؟
 • سناریو و ایده های ساخت تیزر چیست؟
 • تیزر با چه بودجه ای باید ساخته شود؟
 • تیزر قرار است در چه رسانه هایی منتشر شود؟

 

ویدیوی و تیزرهای تبلیغاتی

ویدیوهای مختلفی که امروزه در حوزه کسب و کارها ساخته می شود انواع مختلفی دارند که هر کدام با اهداف خاصی تولید شده اند. برخی ویدیو ها با هدف معرفی یک محصول، برخی با اهداف برندسازی و گاهی ویدیوها با هدف معرفی یک شرکت یا برند تهیه و تولید می شود. اما نوع تیزرهای تبلیغاتی هم متفاوت است که شامل:

 • تیزرهای تبلیغاتی رئال
 • تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن
 • استاپ موشن های تبلیغاتی
 • تیزرهای صنعتی کارخانجات و خطوط تولید
 • ویدیوهای تبلیغاتی شبکه های اجتماعی
 • ویدیوهای آموزشی

انواع ویدیوها که بعنوان تیزرهای صنعتی یا تبلیغاتی شناخته می شوند، مورد استفاده شرکت ها، برندها و اشخاص هستند.

بالا