رمز خود را فراموش کرده اید ؟

خدمات قابل ارائه در استودیو مانی

استودیو مانی به پشتوانه 14 سال تجربه در زمینه هنر عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و تلاش برای بروز رسانی دانش و تجهیزات عکاسی توانسته پروژه های بزرگی را در حیطه تخصصی خود انجام و رضایت کامل مشتریان را جلب نماید. استودیو مانی همچنین در زمینه ساخت و تولید تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی از محصولات، خدمات، خطوط تولید کارخانجات و پروژه های صنعتی خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. طراحی پکیج هویت بصری برند و همچنین طراحی و چاپ اقلام مختلف تبلیغاتی از جمله تخصص های استودیو مانی در حیطه برندسازی و تبلیغات آفلاین است.

خدمات این بخش شامل عکاسی از محصولات مختلف، عکاسی از خدمات شرکت ها، عکاسی از کارخانجات و خطوط تولید، عکاسی از تاسیسات و پروژه های صنایع مختلف است.

خدمات این بخش شامل ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی از محصولات و خدمات مختلف و همچنین تولید محتواهای ویدئویی شبکه های اجتماعی است.

خدمات این بخش شامل طراحی اقلام مورد نیاز از پکیج هویت بصری شامل طراحی نشان تجاری، رنگ سازمانی، برندبوک، ست اداری، طراحی بسته بندی، کاتالوگ، پوستر و ... است.

خدمات این بخش شامل طراحی لوگو، کاتالوگ، بروشور، ست اداری، پوستر، بیلبورد، طراحی بسته بندی، لیبل، وابلر، دنگلر، استیکر و همچنین چاپ افست و دیجیتال موارد فوق است.

بالا