رمز خود را فراموش کرده اید ؟

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری گام اصلی موفقیت و رشد هر برندی است. در صورتی که هویت بصری بطور اصولی طراحی شود شخصیتی قدرتمند و قابل اعتماد از کسب و کارتان نشان می دهد. شخصیتی که ماندگاری، محبوبیت و توسعه برند را به ارمغان می آورد. از طرفی هویت بصری لازمه ی شروع هر برند یا کسب و کاری است.

هویت بصری برند باعث می شود به شکلی متفاوت و با تمایز از رقبا دیده شوید. هویت بصری ساختاری یکپارچه برای شکل و نمای کسب و کارتان ترتیب می دهد. طراحی این بخش باید به گونه ای باشد که همه اجزای مجموعه شما به شکلی خاص و منحصر بفرد دیده شود.

ایده پردازی و طراحی گرافیک مهمترین بخش هویت سازی برندها است. طراحی خلاقانه و اصولی این بخش باعث تمایز برندها شده و تاثیر زیادی بروی مخاطبان هدف دارد.

هویت بصری یا Visual Identity شامل اجزاء مختلفی است که همگی به شکلی یکپارچه و منظم دیده می شوند. طراحی نشان تجاری، رنگ سازمانی، اوراق اداری، کاتالوگ، پوستر، بسته بندی و عکاسی از جمله عناصر تشکیل دهنده هویت بصری برندها است.

طراحی هویت بصری برند در صورتی موثر است که هویت خلاقانه، اثرگذار و متناسب با نوع محصولات یا خدمات ارائه دهد. اهمیت هویت بصری برند شما زمانی مشخص می شود که نمادها و عناصر گرافیکی برند شما پس از مدتی در ذهن مخاطب ثبت شود. این اتفاق باعث می شود دیدن یا شنیدن بخشی از هویت برند شما یادآور محصول یا فعالیت شما در ذهن مخاطب باشد. این اتفاق خودِ برندسازی است که با تبلیغات تقویت می شود.

استودیو مانی توانسته به واسطه تجربه، تخصص و خلاقیت سفارشات هویت بصری برندها را با تاثیرگذاری و رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

نمونه سفارشات مشتریان

طراحی نشان تجاری (لوگو)

در سالهای اخیر اهمیت استفاده از لوگوی تجاریِ حرفه ای برای مدیران شرکت ها و استارت آپ ها درک شده، چرا که تاثیر مستقیم بر روند برندسازی و توسعه کسب و کار خواهد داشت. استودیو مانی با درک این موضوع و بهره گیری از تجربیات با در نظر گرفتن قواعد و تناسبات طراحی و بررسی بازار و رقبا اقدام به انجام سفارشات این بخش کرده است.

در ادامه بخشی از نمونه کارهای استودیو مانی را ملاحظه می کنید.

طراحی هویت سازمانی

ست اوراق اداری یا هویت سازمانی از ملزومات کسب و کارهایی ست که مکاتبات درون و برون سازمانی دارند. ست اوراق اداری هویت بصری برند ها را در قالب پکیجی با طراحی یکپارچه و هماهنگ نشان می دهد. طرح های هماهنگ و مبتکرانه هویت سازمانی نشان دهنده هویت حرفه ای شرکتها و یا سازمان ها است. استودیو مانی با در نظر گرفتن ساختار لوگو، خلاقیت در طراحی و سبک کسب و کارها اقدام به انجام سفارشات طراحی هویت سازمانی کرده است.

در ادامه بخشی از نمونه کارهای استودیو مانی را ملاحظه می کنید.

بالا