رمز خود را فراموش کرده اید ؟

عکاسی مبلمان

عکاسی مبلمان

عکاسی از مبلمان یکی از راهکارهای رشد صنعت در حوزه صنایع مبلمان است. تهیه عکسهای حرفه ای از مبلمان و ارائه به مشتریان بازار کمک به رونق بازار قدرتمند مبل و صنایع دکوری چوبی کرده است.

صنعت مبلمان یکی از فعالیت های اقتصادی مهم داخلی هست که سالهای اخیر برندهای با کیفیتی رو به بازارهای داخلی و خارجی معرفی کرده بطوری که بسیاری از این برندها با محصولات خارجی رقابت دارن.
مهمترین عنصری که باعث موفقیت یک برند با کیفیت در زمینه مبلمان خواهد داشت ارائه تبلیغات حرفه ای با بهره بردن از عکسهای با کیفیت محصولات با هدف معرفی مناسب و فروش بیشتر هست. عکاسی صنعتی از این محصولات جهت استفاده در تبلیغات مختلف چاپی و فروش آنلاین انجام میشه و عکاسی تبلیغاتی که معمولا در فضاهای داخلی با دکوراسیون لوکس همراه با نورپردازی خاص و گاها در فضای باز و طبیعت برای خلق تصاویری متفاوت و جذاب انجام می شود.

اهمیت عکسهای صنعتی مبلمان در فروش

عکاسی حرفه ای مبلمان

محصولات مبلمان از آن دسته کالاهایی هستند که مشتریان بیشتر رغبت به خرید حضوری این محصولات دارند، چرا که اکثر اوقات کالایی لوکس و گرانقیمت بوده و نیاز به بررسی تمام جوانب برای خریدی مطمئن خواهند داشت. اگر چه از طریق عکسها می توان جزئیات محصولات را به خوبی نشان داد. اما از طریق عکسها نمی توان کیفیت تولید و متریال بکار برده شده را نمی توان بطور ملموس نشان داد.

اما با تمام این توضیحات همچنان صنایع مبلمان برای فروش بالاتر به عکسهای حرفه ای نیاز دارند. خیلی از خریداران این کالاها ابتدا تحقیقات خود را از طریق سایت و فضای مجازی تولید کنندگان انجام می دهند و پس از انتخاب نوع محصول بصورت حضوری به فروشگاه ها می روند.

عکسهای محصولات مبلمان برای ارائه به خریداران در رسانه های مختلف همچون سایت، صفحات سوشال مدیا و همچنین کاتالوگ و بروشورها مورد استفاده قرار می گیرند. با این عکسها مشتریان به انتخاب اولیه می رسند و سپس بصورت حضوری اقدام به خرید می کنند. هر چه عکسهای تهیه شده از کیفیت و جزئیات بالاتری برخوردار باشد، شانس ترغیب به خرید مشتریان را افزایش خواهد داد.

بالا